Firmamız 1998 yılında faaliyet göstermeye başlamış olup kısa sürede sektöründe kalitesi ve yenilikleriyle farkını ortaya koymuştur. Ürünlerimizin tamamı kendi ithalatımız olup, daima stoklu olan ürünlerimizle ve konusunda uzman kadromuzla siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

2006 yılında ürün yelpazemize büyük ölçüde,nitelik olarak artışlar sağlanmıştır. Bünyemizde Nikah, bebek, sünnet, mevlüt şekeri ve süsleme malzemeleri ürünlerininde ithalatı eklenmiştir.

2015 yılında ise sektörel ihtiyaca, gelişmeye ve talebe liderlik ederek ürün çeşitliliğimize Parti malzemeleri, doğum günü ve baby shower süsleri, süs objeleri aksesuarları,lisanslı parti ürünleri balon modelleriyle ürün yelpazemizi ileriye taşıyıp geliştirmekteyiz.

2018 yılında gelişen Pazar şartlarına uyum sağlamak daha sistemli kaliteli hizmet sunubilmek maksadında satış ve stok hacmimizi artırmak için İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 3500 m2 kapalı alanı ve modern teknojiyle donatılmış lojistik tesisimizide siz değerli iş ortaklarımızın hizmetine açmış bulunmaktayız.

Ürünlerimiz daima ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek stok,nitelik,nicelik ve çeşitliliktedir. Amacınız müşteri memnuniyeti vizyonlu istikrarlı güncel ve her zaman en iyiler ile sistemli,istikrarlı uygun fiyata kaliteli ürün almaksa doğru adrestesiniz. Ürünlerimiz ve müşteri portföyümüzü sizden gelen tavsiyeler ve öneriler ile arttıran firmamızın en büyük hedefi müşteri memnuniyetini daima zirveye taşımaktır. Siz değerli dostlarımızla çalışmaktan büyük mutluluk duyar, işlerinizde daima başarılar dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.